Ta oferta pracy jest nieaktualna od 185 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    New Amsterdam Sp. z o.o.

    Nasza firma zajmuje się tworzeniem innowacyjnych ekspozycji dla czołowych polskich muzeów. Stworzyliśmy Podziemia Rynku w Krakowie, Centrum Poznawcze przy Hali Stulecia we Wrocławiu i kilkanaście innych wystaw.
    Więcej na naszej stronie: www.newamsterdam.pl
    Jeżeli spełniasz poniższe wymagania – ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie. Wyślij nam swoje CV. Miejsce pracy w Krakowie w grupie 40 osób. Stwórzmy razem coś wielkiego!

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie
    Opis stanowiska:
    • Prowadzenie projektów dla instytucji publicznych (głównie muzea) i firm prywatnych (duże korporacje), w zakres których wchodzi m.in. budowa scenografii, instalacja sprzętu AV i IT, wytworzenie treści multimedialnych,
    • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zadania,
    • Definiowanie elementów do wykonania razem z zespołem,
    • Prowadzenie budżetu projektu i bieżąca kontrola wydatków,
    • Bieżący kontakt z klientem w celu akceptacji rozwiązań, zmian,
    • Przygotowanie dokumentacji odbiorowej i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procedury odbiorowej,
    • Kontakt z innymi wykonawcami (m.in.: firmy budowlane, integratorzy, generalni wykonawcy) zadania, uzgadnianiezakresów, likwidowanie blokad,
    • Wyszukiwanie i kontrola podwykonawców i dostawców,
    • Negocjowanie i podpisywanie umów z podwykonawcami i dostawcami.
    Wymagania:
    • 5-10 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów,
    • Doświadczenie w projektach dla instytucji publicznych (w oparciu o PZP),
    • Umiejętność tworzenia harmonogramów, budżetów i dokumentacji projektowej,
    • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów,
    • Samodyscyplina i silna motywacja,
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
    • Gotowość do częstych podróży,
    • Prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • Udział w różnorodnych i rozwijających projektach,
    • Możliwość zdobycia unikalnego know-how,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Premie projektowe,
    • Indywidualny budżet szkoleniowy,
    • Dostęp do karty multisport oraz prywatnego ubezpieczenia medycznego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.