Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu

  • Kwidzyn, pomorskie
  • Kierownik
  • 17.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Jesteśmy partnerem biznesowym dla wiodących organizacji na rynku. Budując relacje z Kandydatami, bazujące na otwartości i zaufaniu, rozpatrujemy potencjał każdej osoby zarówno pod kątem wszystkich prowadzonych rekrutacji oraz przyszłych potrzeb naszych Klientów.

    Rekrutacja dla prestiżowego Funduszu Inwestycyjnego zaangażowanego w realizację i zarządzanie projektami komercyjnymi. Obecnie w związku z nowymi inwestycjami w regionie poszukujemy doświadczonych Kandydatów/ek zainteresowanych ofertą pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kwidzyn

    OPIS STANOWISKA

    • Prowadzenie projektów inwestycyjnych związanych z budownictwem komercyjnym
    • Koordynowanie projektu i odpowiedzialność za jego przebieg zgodnie z wymaganiami firmy na wszystkich etapach
    • Koordynowanie fazy projektowej, przygotowawczej i etapu budowlanego
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz instytucjami w zakresie uzyskania wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych
    • Tworzenie budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji
    • Nadzór nad pracami Generalnego Wykonawcy
    • Nadzór nad obiorami końcowymi oraz współpraca z najemcami
    • Współprowadzenie i czynne uczestnictwo w budowlanych naradach koordynacyjnych, mających na celu nadzór nad jakością wykonywanych prac

    WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW/EK

    • Doświadczenie minimum kilkuletnie w prowadzeniu inwestycji komercyjnych takich jak centra handlowe / ratail parki / sklepy wielkopowierzchniowe
    • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego
    • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i własnym
    • Umiejętność zarządzania pracami Generalnego Wykonawcy
    • Doświadczenie w koordynacji pracy biura projektowego
    • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu a także przetargów
    • Nastawienie na jakość wykonywanej pracy
    • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu
    • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

    OFERTA

    • Pełna wyzwań pasjonująca praca po stronie inwestora
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie + pakiet socjalny)
    • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.