Kierownik Projektu

PAG Sp. z o.oO firmie

Rekrutacja zdalna

PAG Sp. z o.o

Metalurgiczna 13

Lublin

PAG​ to miejsce łączące ludzi z pasją i wizją - ekspertów w swoich dziedzinach.

Zajmujemy się integracją systemów teletechnicznych i informatycznych. Dostarczamy usługi instalacyjne dla branży telekomunikacyjnej i elektrycznej. Jesteśmy zespołem tworzącym nowe produkty, nowe rozwiązania i wykorzystującym nowe technologie, których nasi partnerzy potrzebują Otaczamy opieką - świadczymy serwis i wsparcie. Jesteśmy producentem przeznaczonego dla kolei Systemu Informacji Pasażerskiej – TrainINFO™.

 Od momentu naszego powstania w 1999 roku przekonaliśmy wielu, że warto być razem z nami.

 W roku 2020 zwiększamy tempo rozwoju. Poszukujemy ludzi z zacięciem i zamiłowaniem do pracy.

 Sprawdź siebie, sprawdź nas; spójrz w przyszłość – www.pag.com.pl

Kierownik Projektu [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Zadania:

  • Prowadzenie projektu od wyceny, poprzez realizację, aż do odbiorów końcowych:
    • Analiza dokumentacji projektowej
    • Sporządzanie przedmiarów, przygotowanie zestawień, list materiałowych
    • Kalkulacja i monitorowanie kosztów
    • Planowanie zadań, uzgadnianie harmonogramu etapów prac
    • Współpraca z inwestorem, dostawcami i podwykonawcami
    • Kontrola jakości i terminowości prac brygad własnych i podwykonawców
    • Prowadzenie dokumentacji projektowej
    • Rozliczanie kosztów projektu

Wymagania:

  • Samodzielność i decyzyjność
  • Doświadczenie w realizacji projektów
  • Znajomość oprogramowania Norma- mile widziana
  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej
  • Dobra organizacja czasu pracy, terminowość, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat B

Dlaczego PAG:

  • Zatrudnimy na umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy,
  • Wesprze Cię doświadczony zespół specjalistów,
  • Dla nas ludzie są najważniejsi, dlatego inwestujemy w system szkoleń. Możesz samodzielnie wybrać, w jakim kierunku chcesz się rozwijać,
  • Kursy języka angielskiego
  • Kawa, napoje i owocowe dni
  • Dofinansujemy wypoczynek dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • Chcesz uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, sportowych? Świetnie, możesz na nas liczyć.

Jesteśmy zespołem, pracujemy razem, ale razem też się bawimy.

Niektórzy z nas pracują dla firmy PAG od 10, 15 a nawet 20 lat, ciekawi Cię dlaczego?

Sprawdź nas! Prześlij nam informację o sobie, czekamy na Twoją aplikację.

Mając na uwadze aktualną sytuację na rynku, zaaplikuj do nas już teraz, a jeśli zechcesz to spotkanie rekrutacyjne możemy umówić w bardziej sprzyjających warunkach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy