Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Rejonu

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 09.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lider Pożyczki Gotówkowe Spółka z o.o

    Lider Pożyczki Gotówkowe to stabilna firma z polskim kapitałem. Obecna na rynku od ponad 4 lat. Obecnie obsługujemy klientów na terenie : województwo dolnośląskie, opolskie, lubuskie

    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Zadania na stanowisku Kierownika Rejonu :

    • Rekrutacja i wdrażanie przedstawicieli
    • Rozwijanie podległego zespołu przedstawicieli z danego rejonu
    • Zarządzanie
    • Charakter pracy: praca w terenie - bezpośredni kontakt z klientem i przedstawicielami
    • Realizacja planów biznesowych firmy

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w budowaniu, rozwoju i zarządzaniu zespołem przedstawicieli
    • Prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Samochód służbowy
    • Premię za realizację celów biznesowych
    • Swobodę w podejmowaniu decyzji na stanowisku Kierownika Rejonu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lider Pożyczki Gotówkowe Spółka z o.o z siedzibą w Jeleniej Górze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.