Oferta pracy

Kierownik Robót Budowlanych

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Łąkowa 11

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
ALSTAL Grupa Budowlana jest prężnie rozwijającą się firmą z 40-letnim doświadczeniem
w projektowaniu i generalnym wykonawstwie inwestycji.
Swoje sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim sprawnie działającemu zespołowi osób
pracujących w firmie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierownik Robót BudowlanychNumer ref.: KRB/08/2020/Łódź

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i przepisami prawa budowlanego
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Nadzorem Inwestorskim
  • Ofertowanie oraz uczestnictwo w negocjacjach z podwykonawcami
  • Nadzór nad pracą podwykonawców
  • Raportowanie postępów prac
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (kierunek: Budownictwo)
  • Uprawnień budowlanych wykonawczych bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Doświadczenia w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Robót (min. 2 lata - budownictwo kubaturowe)
  • Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami
  • Dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Praktycznej znajomości MS Office, MS Project oraz AutoCAD
  • Odpowiedzialności i zaangażowania
  • Prawa jazdy kat. B

Administratorem danych jest ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy