Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót drogowych

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 16.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Firma budowlana wykonująca inwestycje na terenach południowo-zachodniej Polski,
    poszukuje osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • organizacja i nadzór nad robotami budowlanymi zgodnie z harmonogramem oraz dokumentacją budowy
    • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ na budowie
    • nadzór nad podległym zespołem oraz podwykonawcami
    • ścisła współpraca z kierownictwem kontraktu

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe
    • uprawnienia budowlane
    • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • umiejętność kierowania podległym zespołem

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę w stabilnej firmie w ramach umowy o pracę

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.