Ta oferta pracy jest nieaktualna od 411 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót drogowych

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 26.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kierownik robót drogowych na kontrakt 2017/2018
    Miejsce pracy: Kalisz

    Wymagania:

    • wyższe wykształcenie techniczne o profilu drogowym (uprawnienia),
    • znajomość organizacji i przebiegu procesu budowlanego,
    • 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót w realizacji inwestycji z zakresu budowy, przebudowy dróg o wartości minimum 5.0mln zł
    • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami i podwykonawcami,
    • umiejętność kontroli kosztów prowadzonych zadań,
    • prawo jazdy kat. B.

    Zakres obowiązków:

    • planowanie potrzeb w zakresie realizacji zadań,
    • bieżące monitorowanie i przekazywanie informacji na temat zużycia materiałów,
    • koordynacja nad majstrami i podwykonawcami robót na danych realizacjach,
    • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,
    • uczestnictwo przy negocjacjach i wyborze podwykonawców,
    • odpowiedzialność jakościowa i materialna na każdej budowie.

    Zapewniamy:

    • niezbędne narzędzia,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • umowa o pracę/umowa kontrakt,
    • Wynagrodzenie do uzgodnienia  procentowe od wartości kontraktu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.