Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót kolejowych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 11.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego klienta – firmy budowlanej – poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
KR/MP/10/SL

Zadania:

  • Analiza dokumentacji przetargowych dotyczących inwestycji na terenie trzech województw (śląskie, dolnośląskie, małopolskie)
  • Przygotowywanie kalkulacji pod przetargi
  • Nadzór nad robotami kolejowymi na terenie budowy
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu projektowego i wykonawczego
  • Nadzór i koordynacja prac podwykonawców
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Udział w odbiorach robót

Wymagania:

  • Doświadczenia zawodowe w obszarze kolejowym conajmniej na poziomie Inżyniera budowy
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane w specjalności kolejowej
  • Doświadczenie w przygotowywaniu harmonogramów robót i kosztorysowaniu
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, programu AutoCAD; mile widziana znajomość SAP, Zuzia
  • Bardzo dobra organizacja i umiejętność planowania pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Gotowość do pracy na terenie trzech województw: śląskie, dolnośląskie, małopolskie (25% czasu pracy w biurze w Rybniku)

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy również o załączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57.