Kierownik Robót Sanitarnych

  • Gdynia, pomorskie
  • Kierownik
  • 25.05.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 24.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z prowadzonym projektem budowy drogi ekspresowej S6 (odcinek Gdynia-Szemud) poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Zadania:

    • nadzór nad procesem wykonania instalacji sanitarnych wraz z robotami towarzyszącymi;
    • koordynacja wykonywanych robót budowlanych w podległym zakresie;
    • harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich wykonania;
    • nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez podwykonawców oraz odbiór robót;
    • sprawowanie kontroli nad techniczną dokumentacją inwestycji;
    • odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.

    Oczekiwania:

    • ukończone studia wyższe inżynierskie;
    • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi o specjalności sanitarnej;
    • doświadczenie zawodowe w sprawowaniu funkcji Kierownik Robót Sanitarnych przy realizacji zadań z zakresu infrastruktury drogowej klasy A, S lub GP;
    • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz warunków kontraktowych na analogicznych projektach;
    • praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót w zakresie niezbędnym do organizacji oraz nadzoru nad procesem realizacji robót sanitarnych;
    • umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;
    • wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania;
    • umiejętność organizacji pracy podwykonawców.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy oraz pakiet socjalny;
    • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
    • możliwość zdobycia i poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem ekspertów.