Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-03-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    IDS-BUD, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje, świadczy usługi w zakresie budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego, drogowego, budowy rurociągów, ponadto realizuje kompletne uzbrojenie podziemne oraz roboty drogowe dla obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych, centrów logistycznych. W ofercie spółki znajdują się wszelkie prace budowlane i inżynieryjne, związane z tworzeniem infrastruktury terenów pod budownictwo, oraz rozbudowy i modernizacje istniejącej infrastruktury miast i gmin (m.in. sieci wodociągowe, kanalizacyjne, cieplne, energetyczne, telekomunikacyjne). IDS-BUD dzięki łączeniu doświadczenia z nowoczesnością sprawnie i solidnie wywiązuje się z powierzonych zadań.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Budowy na terenie Warszawy

    Zakres obowiązków:

    • bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlanych
    • koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców
    • zarządzanie zespołem realizacyjnym
    • kontakty z organami administracji, nadzorem budowlanym i gestorami mediów
    • rozliczanie prac podwykonawców

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
    • mile widziane uprawnienia budowlane
    • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym
    • wiedza z zakresu norm technicznych oraz przepisów prawa niezbędnych do realizacji robót
    • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania
    • dyspozycyjność i mobilność

    Oferowane warunki:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • mieszkanie dla osób spoza regionu
    • praca w jednej z czołowych Polskich firm budowlanych
    • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji
    • praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole
    • możliwość samorealizacji
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.