Ta oferta pracy jest nieaktualna od 212 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Salonu

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 2017-11-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Great Talent House tworzą wyjątkowi ludzie, dla których projekty rekrutacyjne to sens istnienia. Codziennie dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi… DOBÓR NAJLEPSZYCH KANDYDATÓW.

    Dla naszego Klienta, jednej z największych w Polsce sieci salonów specjalizujących się w sprzedaży i kompleksowym montażu wszelkiego rodzaju podłóg drewnianych i laminowanych z segmentu premium, poszukujemy:
    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    • Zarządzanie kluczowymi Klientami firmy;
    • Pozyskiwanie nowych Kontrahentów;
    • Profesjonalna obsługa w oparciu o innowacyjne standardy firmy;
    • Szkolenie i motywowanie zespołu;
    • Realizowanie działań sprzedażowych poza salonem sprzedaży;
    • Nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentów;
    • Nadzór nad realizacją obsługiwanych projektów.

    Wymagania:

    • Min. dwuletnia doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
    • Umiejętność efektywnego organizowania i planowania pracy swojej i podległego personelu;
    • Determinacja w dążeniu do celu;
    • Otwartość na budowanie trwałych relacji z Klientami z segmentu premium;
    • Entuzjazm, dynamizm w działaniu, komunikatywność, elastyczność;
    • Gotowość do realizacji niestandardowych projektów;
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Warunki:

    • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
    • Motywujący system premiowy (udział we wspólnie osiągniętym sukcesie)
    • Aktywnie wspieramy rozwój zawodowy dzięki profesjonalnym szkoleniom sprzedażowym i produktowym;
    • Umożliwiamy awans w ramach stale rozbudowywanej struktury firmy;
    • Dodatkowe ubezpieczenie;
    • Zapewniamy nowoczesne narzędzia pracy (tel. służbowy, laptop, samochód).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom