Kierownik serwisu

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2017-09-20
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2017-10-20)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

AUTO CENTRUM - LIS SP. J.

Auto Centrum Lis - Grupa Dealerska Samochodów marki Mitsubishi, Hyundai, Renault w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje ambitnego Kierownika Serwisu, który wspólnie z nami chce osiągnąć sukces i uczestniczyć w dalszym rozwoju firmy.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz
Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: Kierownik serwisu 2017
Opis stanowiska:
  • organizacja pracy podległego działu Serwisu Samochodowego
  • współpraca z innymi działami firmy
  • sporządzanie raportów i analiz
Wymagania:
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kategorii B
  • wykształcenie min. średnie
  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego i osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • system szkoleń

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny oraz zdjęcie (z nazwą stanowiska w temacie e-mail),
prosimy przesyłać na adres:

Auto Centrum Lis Sp. J. ul. Częstochowska 211, 62-800 Kalisz
(Z DOPISKIEM:  „ Kierownik serwis „)

Lub na adres E-mail (za pomocą funkcji "aplikuj")

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Auto Centrum Lis z siedzibą w Kaliszu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Auto Centrum Lis sp. j.  z siedzibą w Kaliszu przy ul. Częstochowskiej 211. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się