Ta oferta pracy jest nieaktualna od 293 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Serwisu

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 27.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    INTER AUTO Autoryzowany Serwis Samochodowy zatrudni do jednego
    ze swoich Oddziałów, osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków m.in.:

    • odpowiedzialność za jakościową i terminową realizację wykonywanych napraw
    • zarządzanie pracą podległego personelu Serwisu
    • dbałość o wysoki poziom obsługi klienta zgodnie z wytycznymi firmy
    • nadzór nad zespołem obsługi szkód komunikacyjnych
    • doradztwo techniczne w zakresie napraw serwisowych
    • prowadzenie dokumentacji technicznej Serwisu

    Wymagania:

    • doświadczenia na podobnym stanowisku w serwisie samochodowym
    • wykształcenie min. średnie ( preferowany kierunek techniczny )
    • praktyczna znajomość napraw pojazdów samochodowych
    • umiejętność zarządzania zespołem pracowników
    • dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników
    • umiejętność budowania relacji handlowych z klientami
    • komunikatywność i współpraca w grupie
    • biegła obsługa komputera, pakiet MS Office ( Word, Excel )
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w doświadczonym zespole
    • szkolenia

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając
    przycisk APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia.

    bottom