Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu

  • Opole, opolskie
  • Kierownik
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Claire’s – Bądź częścią sukcesu

    Stanowisko: Kierownik Sklepu
    Miejsce pracy: Opole
    Umowa o pracę na zastępstwo
    top

    Opis stanowiska

    Do głównych obowiązków Kierownika Sklepu Claire’s należą:

    • realizacja celów sprzedażowych i zysku;
    • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta w naszym renomowanym sklepie;
    • kierowanie działalnością sklepu;
    • utrzymywanie wyglądu sklepu zgodnie z przyjętymi procedurami;
    • prowadzenie rekrutacji;
    • szkolenia pracowników sklepu;
    • zarządzanie i kierowanie zespołem poprzez stawianie wymagań lecz także umożliwienie każdemu pracownikowi wykorzystanie jego potencjału i osiągnięcie wysokich wyników!
    • wykonywanie zabiegu przekłuwania uszu ( po wcześniejszym kompleksowym przeszkoleniu).

    Wymagania dla kandydata

    Poszukujemy osoby, która:

    • posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
    • posiada doświadczenie na stanowisku Kierownika mniejszego sklepu lub Zastępcy Kierownika większego sklepu. Preferowane doświadczenie w branży dodatków do ubrań lub biżuterii;
    • jest gotowa stawić czoła wszelkim wyzwaniom sprzedażowym;
    • interesuje się handlem i modą;
    • jest ukierunkowana na profesjonalną obsługę klienta;
    • posiada doświadczenie w selekcji, rekrutacji i szkoleniu nowych pracowników;
    • jest zmotywowana i nastawiona na podnoszenie swoich kwalifikacji.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dużej międzynarodowej firmie;
    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
    • pakiet medyczny;
    • możliwość rozwoju i awansu;
    • profesjonalne szkolenia;
    • konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie.

    O firmie Claire’s

    • Claire’s jest wiodącym renomowanym sprzedawcą specjalizującym się w sprzedaży biżuterii, dodatków do ubrań i kosmetyków,
      o globalnym zasięgu;
    • prowadzimy ponad 3.000 sklepów w całej Europie, Ameryce Północnej i Japonii. Ponad 1000 naszych sklepów jest zlokalizowanych w samej tylko Europie i nadal się rozwijamy!
    • kariera związana ze sprzedażą w Claire’s jest ciekawa, pełna wyzwań, może przybrać szybki bieg i dawać dużo satysfakcji;
    • przykładamy wielką wagę do udoskonalania i rozwoju naszych zespołów, przez co nasza firma jest najlepszym miejscem dla rozwoju kariery w tej dziedzinie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Nie zapomnij o klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."