Kierownik Sklepu

  • Tarnów, małopolskie
  • Kierownik
  • 09.05.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 08.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Myślisz poza schematami?

    Maxi Zoo/ Fressnapf jest europejskim liderem rynku sklepów zoologicznych. Firma działa w 12 krajach Europy, gdzie posiada ponad 1200 sklepów. Roczne obroty firmy wynoszą ponad 1 mld euro. Codziennie 10.000 Pracowników wypełnia misję firmy sprawiając, że życie ludzi i ich pupili staje się przyjemniejsze i bardziej fascynujące.

    Zacznij pracę w dynamicznie rozwjającej się firmie.

    Planujemy dynamiczny rozwój firmy i szeroką ekspansję. W związku z otwarciami kolejnych sklepów poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tarnów
    Twoje zadania:
    • Kompleksowe zarządzanie  sklepem
    • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta zgodnie ze standardami
    • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
    • Rozwój ludzi
    • Budowanie zaangażowania i motywacji Zespołu
    • Organizowanie pracy i procesów  w sposób zapewniający realizację założonych celów
    • Dbałość o odpowiednią ekspozycję oraz stany magazynowe
    • Efektywna współpraca z centralą i między sklepami
    Nasze wymagania:
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu sklepem poparte sukcesami
    • Doświadczenia w budowaniu długoterminowych relacji z klientami
    • Proaktywność sprzedażowa i orientacja na wynik
    • Umiejętność ustalania priorytetów i koncentracji na celach
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem:  motywowaniu, szkoleniu i rozwijaniu pracowników
    • Entuzjazm, zaangażowanie i energia zarażająca innych
    • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność za podjęte decyzje i bardzo dobra organizacja pracy
    • Gotowość do pracy w trybie zmianowym i w weekendy
    • Mile widziani miłośnicy zwierząt
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • System premii
    • Opiekę medyczną
    • Cykl szkoleń obejmujący zagadnienia: opieka nad zwierzętami, produkty dla zwierząt, techniki sprzedaży, obsługa kasy
    • Przyjazny, otwarty i wspierający Zespół współpracowników
    • Profesjonalne i kompleksowe wdrożenie do pracy
    • Szansę na rozwój i udział w otwarciach nowych sklepów
    Chcesz do nas dołączyć?

    Wyślij swoje cv za pomocą systemu aplikacyjnego:

    Chciałbyś nas poznać? Zapraszamy na stronę www.maxizoo.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)“.

    bottom