Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Interesujesz się modą i najnowszymi trendami? Lubisz wyzwania i dynamiczne środowisko pracy? Chcesz rozwijać się w sprzedaży i uczyć obsługi klienta od najlepszych?

    DOŁĄCZ DO NAS!

    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    KIEROWNIK SKLEPU
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu oraz oczywiście tajniki profesjonalnej obsługi klienta i sprzedaży.

    Twój zakres zadań:

    • Zarządzanie pracą sklepu
    • Szkolenie i motywowanie zespołu sprzedażowego
    • Aktywna obsługa klienta i sprzedaż
    • Realizacja planów sprzedażowych

    Wymagamy:

    • Doświadczenia w obsłudze klienta (idealnie w branży retail)
    • Doświadczenia na stanowisku managerskim
    • Bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych
    • Motywacji i zaangażowania w wykonywaną pracę
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjny system premiowy i konkursy sprzedażowe
    • Pakiet benefitów (np. karta Multisport)
    • Zniżkę na produkty naszych marek
    • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji
    • Pracę w uśmiechniętym i przyjaznym zespole profesjonalnych sprzedawców
    Wrocław – Magnolia Park APLIKUJ
    Wrocław – Wroclavia APLIKUJ
    Wrocław – Aleja Bielany APLIKUJ
    Wrocław – Pasaż Grunwaldzki  APLIKUJ
    Wrocław – Renoma APLIKUJ

    Calz Polska to właściciel marek

    Aktualnie na świecie mamy ponad 4200 sklepów, w Polsce jest ich ponad 130. Wciąż się rozwijamy, otwieramy nowe lokalizacje i poszukujemy talentów do naszych zespołów.