Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sprzedaży B2B

  • śląskie
  • Kierownik
  • 28.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Preferowane miejsce pracy: Podkarpackie, Rzeszów

    Opis stanowiska
    • zarządzanie zespołami handlowców b2b
    • utrzymywanie kontaktów z głównym Partnerem Handlowym
    • organizowanie rekrutacji oraz szkolenie handlowców
    • motywowanie handlowców
    • realizowanie planów sprzedaży oraz budżetowych
    • aktywizowanie sprzedaży przez min. organizowanie działań marketingowych oraz uczestnictwo w spotkaniach biznesowych

    Wymagania
    • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sprzedaży b2b
    • umiejętność rekrutacji, szkolenia i zarządzania grupą handlowców
    • Umiejętność planowania, monitorowania i analizowania efektywności działań
    • gotowość do podjęcia pracy wymagającej częstych podróży służbowych
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja powierzonych zadań
    • wysoka motywacja do pracy oraz zdolności interpersonalne
    • otwartość i łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych
    • wysoka kultura osobista
    • znajomość branży telekomunikacyjnej jako dodatkowy atut
    Oferujemy
    • atrakcyjną pracę, pełną wyzwań
    • szereg szkoleń kompetencyjnych
    • kontrakt managerski
    • niezbędne narzędzia pracy na stanowisku( opcja ryczałtu na samochód)
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk „APLIKUJ” w tytule maila wpisując: Kierownik Sprzedaży B2B / region, w którym chcesz pracować