Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

kierownik techniczny

  • Lubań, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 18.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wspieram lokalnego lidera z branży produkcyjnej w poszukiwaniach osoby, która mogłaby swoją wiedzą i doświadczeniem wesprzeć pion techniczny w dynamicznym rozwoju całej spółki oraz jednocześnie realizowałaby swój plan rozwoju i ścieżki zawodowej.

    Nr ref.: /98/05/2018/BF/17782
    Lubań
    oferujemy
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • motywujące premie
    • pasjonujące, pełne wyzwań stanowisko w bardzo dynamicznym międzynarodowym środowisku
    • długoletnią perspektywę zatrudnienia w przedsiębiorstwie rodzinnym o kulturze otwartej na innowacje i własne pomysły
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • przyjazną atmosferę pracy
    zadania
    • kierownictwo techniczne w zakresie rozbudowy i modernizacji posiadanego parku maszynowego oraz budowy nowych maszyn specjalnych.
    • utrzymywanie technicznej wydajności maszyn i urządzeń technicznych.
    • monitorowane konstrukcji maszyn i urządzeń, przeglądu i wykrywania wad i usterek.
    • kontrola poszczególnych funkcji maszyn.
    • prowadzenie dziennika pracy maszyn, ewidencji przestojów maszyn i urządzeń.
    • nadzór nad procesami konserwacji prowadzącymi do poprawy wskaźników efektywności.
    • bieżąca kontrola, uzupełnianie i aktualizacja dokumentacji technicznej dotyczącej maszyn i urządzeń oraz wprowadzonych zmian.
    • współdziałanie w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań służących poprawie procesów pracy i wyników produkcyjnych.
    • odpowiedzialność za bieżące zaopatrzenie w niezbędne do utrzymania produkcji materiały i części zamienne.
    • odpowiedzialność personalna za zespoły techników i operatorów – a w szczególności planowanie zmian, urlopów oraz administrowaniem pracy podległego personelu.
    • inne prace i projekty, zlecone pracownikowi przez pracodawcę- w razie potrzeby także poza granicami kraju (w czasie ściśle określonym)
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe – preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn lub wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym
    • doświadczenie zawodowe w przedsiębiorstwie produkcyjnym w zakresie zakupów technicznych lub dziale utrzymania ruchu
    • znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacją i planowaniem produkcji, zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych
    • zdolności organizacyjne, umiejętność planowania i koordynowania, umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole
    • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47