Komisjoner

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 28.11.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 28.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

    Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

    Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    KOMISJONER (K/M)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Komisjonowanie różnych towarów za pomocą skanera
    • Kompletowanie towarów
    • Komisjonowanie Pick by Voice

    WYMAGANIA:

    • Minimum PODSTAWOWA  znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
    • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (w tym na zmianę nocną)
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

    ZAPEWNIAMY:

    • Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
    • Pełny pakiet socjalny
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (9,49 euro brutto/godzina + 5 euro netto diety/przepracowany dzień + dodatki zmianowe)
    • Możliwość pracy w nadgodzinach
    • Zakwaterowanie
    • Możliwość pracy dla PAR (warunek: minimum PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego)
    • Pomoc w organizacji wyjazdu
    • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
    • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.