Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konserwator

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

TUPLEX Sp. z o.o. – ogólnopolski lider w dystrybucji tworzyw sztucznych w obszarze * BUDOWNICTWA * PRZEMYSŁU * REKLAMY. Naszą działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku, dziś jesteśmy dużą międzynarodową organizacją, współpracującą ze światowymi koncernami. Obecnie poszukujemy do naszego biura w Centrali pracownika na stanowisko:

KONSERWATOR
NR ref.: HQ/AD/1101

Lokalizacja: Warszawa - TARGÓWEK

ZADANIA:

  • Kontrolowanie i bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń i infrastruktury technicznej obiektu
  • Wykonywanie napraw ogólnobudowlanych, usuwanie usterek i awarii
  • Udział w prowadzeniu dokumentacji eksploatacyjnej maszyn i urządzeń
  • Udział w koordynacji prac realizowanych przez zewnętrzne firmy serwisowe, kontrola jakości i terminowości wykonanych prac
  • Przygotowanie wózków widłowych do badań UDT
  • Zmechanizowane prace porządkowe
  • Usuwanie drobnych usterek i awarii, wykonywanie podstawowych prac naprawczych, ślusarskich, montażowych i budowlanych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie lub zawodowe techniczne
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji obiektów budowlanych, umiejętność diagnozowania usterek
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia elektroenergetyczne SEP w zakresie eksploatacji (mile widziane)
  • Uprawnienia na wózki widłowe i podest ruchomy (mile widziane)
  • Prawo jazdy kat. B
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - pełny etat
  • Pracę w dużej, nowocześnie zorganizowanej firmie o ugruntowanej pozycji lidera z 27 – letnią tradycją na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole
  • Samodzielny charakter pracy

Aplikacje ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.07.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz.883”.