Ta oferta pracy jest nieaktualna od 316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor CAD

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • projektowanie konstrukcji mechanicznych
    • przygotowanie modeli 3D oraz rysunków 2D
    • tworzenie dokumentacji technicznej komponentów oraz gotowego produktu
    • tworzenie listy komponentów i specyfikacji (EBOM)

    Wymagania:

    • ukończone studia wyższe techniczne o kierunku mechanicznym
    • dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wiedza z zakresu obróbki materiałów, doboru materiałów do wytwarzania części i komponentów
    • dobra znajomość programów CAD 3D
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy zespołowej

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) z nazwą stanowiska oraz nr ref. w tytule (w innym przypadku kandydatura nie zostanie rozpatrzona) poprzez przycisk Aplikuj

    Nadesłanych ofert nie zwracamy, jednocześnie uprzejmie informujemy,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).