Konstruktor CAD

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.08.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 10.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EBS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – R&D – spółka komandytowa

    EBS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – R&D – sp. k., polska firma technologiczna działająca w branży zabezpieczeń z ponad 25 letnią tradycją grupy, współpracująca z klientami na sześciu kontynentach.

    Biuro konstrukcyjne producenta wysokiej jakości produktów do transmisji danych z wykorzystaniem sieci GSM i Internet, systemów alarmowych, kontroli pracy online oraz osobistych systemów GPS.
    KONSTRUKTOR CAD
    Miejsce pracy: Warszawa, praca stacjonarna w biurze
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie obudów i elementów z tworzyw sztucznych dla różnego typu urządzeń elektronicznych (bez projektowania form/oprzyrządowania produkcyjnego - odpowiedzialność partnerów technologicznych EBS)
    • Poszukiwanie nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych przy jednoczesnej optymalizacji kosztów produkcyjnych
    • Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz produkcyjnej zaprojektowanych elementów i urządzeń
    • Koordynacja procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów

    Wymagania:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe techniczne (absolwenci wydziałów: mechaniki, mechatroniki lub pokrewnych)
    • Dobra znajomość obsługi programów 3D CAD (preferowany Solid Works; znajomość pakietu narzędzi SolidWorks Simulation będzie dodatkowym atutem)
    • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki, technologii SMD i współcześnie wykorzystywanych elementów
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i tworzenie dokumentacji oraz mailowy kontakt z podwykonawcami (znajomość języka technicznego)
    • Samodzielność oraz kreatywność przy rozwiązywaniu problemów technicznych

    Oferujemy:

    • Zdobycie doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Zatrudnienie na etacie w pełnym wymiarze godzin
    • Aktywny udział w projektowaniu nowoczesnych urządzeń elektronicznych
    • Możliwość współpracy z dużą i wszechstronną grupą inżynierów (inżynierowie sprzętu, oprogramowania)
    • Poznanie tajników w zakresie dobrych praktyk przy projektowaniu, wdrażaniu urządzeń oraz praktycznego użycia narzędzi wspomagających projektowanie, testowanie i produkcję
    • Coroczny program szkoleń
    • Ciekawą, niemonotonną pracę
    • Miłą atmosferę w pracy

    Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EBS Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie (04-555), przy ul. Bronisława Czecha 59.

    Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji. CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

    Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EBS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (04-555) ul. Bronisława Czecha 59.

    Posiada Pani/Pan prawo żądania od przedsiębiorstwa sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania.

    Oświadczenia dotyczące Pana/Pani danych osobowych, w tym o wycofaniu zgody należy kierować na adres mailowy rodo@ebs.pl.

    Ma Pni/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

    Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

    Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili.