Konstruktor - Elektryk

  • Lębork, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.10.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 11.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Meyn Food Processing Technology BV jest solidnym i zaangażowanym partnerem renomowanych firm przetwórstwa drobiu w ponad 90 krajach na całym świecie. Jesteśmy powszechnie uznawani za nasze zdolności do wspierania naszych klientów w ich ambicji w dążeniu do osiągania większej wydajności i efektywności produkcji. Do naszego rozwijającego się działu systemów sterowania w Lęborku, poszukujemy ambitnych i chcących zdobywać doświadczenie kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lębork

    Opis stanowiska:

    • tworzenie projektów i dokumentacji układów instalacyjnych i schematów instalacji wraz z informacją o wymaganiach elektrycznych niezbędnych do montażu i obsługi maszyn dla przemysłu drobiarskiego,
    • tworzenie nowych i modyfikacje istniejących dokumentacji technicznych instalacji,
    • opracowywanie nowych standardów w odniesieniu do nadrzędnego planu technicznego instalacji,
    • aktualizowanie projektów w oparciu o informacje zwrotne z testów lub uruchomień,
    • tworzenie funkcjonalnych analiz projektu w zakresie przedłożenia ich na konkretne rozwiązania techniczne,
    • systematyczne wprowadzanie danych do systemu według wytycznych i procedur.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe o profilu technicznym, mile widziany kierunek automatyka, elektronika przemysłowa lub pokrewne,
    • mile widziane doświadczenie zawodowe,
    • mile widziana znajomość oprogramowania Eplan, AutoCad
    • znajomość zasad działania urządzeń automatyki przemysłowej,
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy),
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • umiejętność analitycznego myślenia w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów technicznych,
    • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia,
    • możliwość praktycznego wykorzystania swoich umiejętności,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, dofinansowanie nauki etc.),
    • bogaty pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie dojazdów do pracy).

    Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny z dopiskiem „Konstruktor-elektryk” za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

    Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli o treści:

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Meyn Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Lęborku przy ul. Sportowa 24, zwanym dalej „Meyn”.

    W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane?

    Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Podstawą przetwarzania przez Meyn Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w zw. z art. art. 221 Kodeksu Pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) polega na zabezpieczeniu Meyn przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z art. 123 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzania przez Meyn Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w tym celu jest Twoja zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzania przez Meyn Twoich dodatkowych danych osobowych, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. twój wizerunek, zainteresowania), podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w tym celu jest Twoja zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, o których mowa powyżej, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?

    Meyn będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu związanym z przeprowadzeniem rekrutacji do zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział i dla celów archiwizacyjnych, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji.

    W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez Meyn Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, Twoje dane będę przetwarzane nie dłużej niż przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji lub do czasu odwołania zgody.

    Jakie masz prawa?

    Przysługuje Ci prawo do:

    • dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;
    • sprostowania swoich nieprawidłowych danych;
    • żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;
    • żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO;
    • przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.

    Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa).

    Kontakt

    Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami: [email protected] lub pod adresem pocztowym: Meyn Polska Sp. z o.o. 84-300 Lębork, ul. Sportowa 24