Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor elektryki

  • Starachowice, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-03-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy do projektu, realizowanego dla naszego klienta (branża motoryzacyjna) kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Starachowice
    KE/KS/03/PO

    Zadania:

    • Projektowanie podzespołów i instalacji elektrycznych pojazdów
    • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
    • Kompleksowa realizacja projektu od koncepcji po wdrożenie i testy
    • Rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych
    • Tworzenie list materiałowych
    • Udział w spotkaniach z klientami
    • Współpraca z innymi działami firmy oraz z firmami zewnętrznymi

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryka, elektrotechnika, mechatronika)
    • Doświadczenia zawodowe w projektowaniu rozwiązań dla branży motoryzacyjnej lub maszynowej
    • Znajomość oprogramowania: Catia v5, Matlab/Simulink i/lub EB-Cable/LDorado
    • Dokładność, umiejętność analitycznego myślenia
    • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Gotowość do podróży służbowych (Polska i Europa)
    • Gotowość do pracy w Poznaniu lub Starachowicach

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B
    • Zatrudnienie na okres 3 lat (z możliwością nawiązania stałej współpracy), pierwsza umowa na 12 miesięcy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie od 5.000 do 7.500 zł netto (w zależności od posiadanego doświadczenia)
    • Pakiet benefitów: opieka medyczna, zasiłek urlopowy, prywatne ubezpieczenie, karta sportowa
    • Pracę dla klienta firmy Bergman
    • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering
    • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.