Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor Mebli

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz luksusowych jachtów.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk / Stocznia Gdańska

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • dobra znajomość programu SolidWorks lub podobnego
    • znajomość oprogramowania AutoCAD (znajomość innych programów graficznych, w tym 3D, będzie dodatkowym atutem)
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • doświadczenie w pracy w branży meblarskiej (warunek konieczny)
    • doświadczenie na samodzielnym stanowisku konstruktora/projektanta mebli min. 1 rok
    • samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań
    • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
    • umiejętność pracy w zespole
    • dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dynamiczne podejście do wykonywanej pracy

    Obowiązki:

    • projektowanie form użytkowych takich jak meble i akcesoria
    • opracowanie rozwiązań konstrukcyjnych dla projektowanych mebli
    • wykonywanie technicznych rysunków wykonawczych i złożeniowych
    • dobór materiałów i akcesoriów z uwzględnieniem ich właściwości technicznych oraz walorów estetycznych
    • obliczanie zapotrzebowania na materiał i akcesoria
    • wykonywanie pomiarów kontrolnych na budowanych jednostkach
    • doradztwo w zakresie technicznym, oraz wizualno-estetycznym

    Oferujemy:

    • pracę z prestiżową, luksusową marką
    • przyjazną atmosferę pracy z profesjonalistami
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • niezbędne narzędzia pracy
    • realne możliwości rozwoju oraz branie udziału w ciekawych projektach
    • dostęp do pakietu benefitów
    Opis dodatkowy:

    - CV (ze zgodą na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) oraz swoje portfolio proszę przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.
    Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
    Dziękujemy,
    Sunreef Venture S.A.
    bottomopisopisopisopisopis