Oferta pracy

Konstruktor Mechanik

BURY Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

BURY Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 4

Mielec

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży Automotive w związku z silnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowanie projektu konstrukcji mechanicznej wyrobu dla branży Automotive:

  • Przeprowadzenie analiz wymagań, założeń projektowych i dostępnych rozwiązań, określenie założeń projektowych, opracowanie konceptu i przygotowanie analizy możliwości technicznej wykonania dla potrzeb RFQ / ChR;
  • Opracowywanie konceptu i przygotowanie wstępnej konstrukcji wyrobu, analiza rozwiązań konstrukcyjnych, analiza ryzyka, określenie i wyspecyfikowanie brakujących komponentów i zastosowania materiałów i technologii.
  • Udział w budowie systemu wyrobu, jego architekturze i określeniu SRS dla wyrobu.
  • Udział w opracowaniu FMEA projektowanego wyrobu oraz realizacja działań zapobiegawczych i korygujących wynikających z analizy FMEA;
  • Nadzór nad przygotowaniem i zatwierdzenie design wyrobu umożliwiającego jego realizacje;
  • Wykonanie konstrukcji mechanicznej wyrobu zgodnego z wymaganiami, design, wytycznymi konstrukcji, uwzględniającej technologiczność wykonania i montażu elementów składowych oraz uwzględniającej zabudowę i oddziaływanie elektroniki.
  • Opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej mechaniki 2D, 3D, nadzór nad ich aktualnością oraz emisja dokumentacji dla potrzeb wykonania narzędzia, kooperacji, procesu technologicznego.
  • Przygotowanie danych i inicjalizacja wykonania prototypu, nadzór nad jego wykonaniem, przeprowadzenie walidacji prototypu, wprowadzenie zmian w wyrobie wynikających z przeglądu prototypu.
  • Zlecenie opracowania i nadzór nad przygotowaniem dokumentacji klientowskiej i jej weryfikacja.
  • Przygotowanie wyrobu do wdrożenia na produkcji, analiza kart pomiarowych, przygotowanie wzorów zerowych, zwolnienie narzędzi do partii próbnej i produkcji, wydawanie akceptacji technicznej dla elementów zakupowych
  • Nadzorowanie wdrożenia wyrobu na produkcji, wprowadzanie zmian korygujących w wyrobie, rozpatrywanie wniosków o dokonanie zmian w wyrobie
  • Śledzenie nowych i konkurencyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, ciągłe udoskonalanie istniejących produktów pod katem prostoty montażu i kosztów wdrożenia i produkcji
  • Nadzorowanie zaawansowania realizacji swoich zadań i zgłaszanie zagrożeń niedotrzymania terminu realizacji
  • Wyjazdy służbowe do naszych klientów w ramach prowadzonych projektów
  • Współpraca z innymi obszarami firmy w ramach realizacji projektów

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym, specjalność mechatronika, projektowanie, technologia, przetwórstwo tworzyw sztucznych,
  • Kilkuletnie doświadczenie w konstrukcji wyrobów z tworzyw sztucznych
  • Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych w stopniu podstawowym
  • Znajomość normy IATF
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość obsługi systemu CAD Siemens NX, ewentualnie CATIA V5
  • Dodatkowym atutem: doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole
  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino
Prosimy o przesyłanie aplikacji do 24.08.2020
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Jesteś zainteresowany ofertą -  kliknij Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy