Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor Odzieży

  • śląskie
  • Specjalista
  • 22.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Dla naszego Klienta, firmy z branży odzieżowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Nr ref.: KO/EF

    Obowiązki:

    • przygotowywanie dokumentacji techniczno-technologicznej odzieży: rysunek techniczny, tabela wymiarów, informacje dodatkowe,
    • kontrola konstrukcji wzorów odzieży: nadanie próbek pod względem rozmiarowym i jakościowym, prowadzenie zmian, nanoszenie ostatecznych poprawek,
    • wykonywanie komentarzy do wzorów pierwszego zatwierdzenia, wzorów przedprodukcyjnych i produkcyjnych,
    • akceptacja wzorów do produkcji: komentowanie inspekcji poprodukcyjnych, konsultacje z kupcami.

    Wymagania:

    • doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • znajomość zasad konstrukcji i stopniowania odzieży,
    • znajomość języka angielskiego,
    • dobra znajomości programu Corel Draw, pakietu MS Office,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Nasz Klient oferuje:

    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce o międzynarodowym zasięgu działalności,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
    • pakiet Multisport,
    • możliwość pożyczki pracowniczej,
    • premia miesięczna,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w dużej Grupie Kapitałowej,
    • realizację ambitnych wyzwań oraz projektów wynikających z rozwoju firmy,
    • pracę w zróżnicowanym środowisku biznesowym.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162