Konstruktor R&D

  • Stargard, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-12-08
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-01-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Hiab jest światowym liderem w dziedzinie przeładunku drogowego, inteligentnych usług i rozwiązań połączonych cyfrowo. Oferta Hiab obejmuje najlepsze w swojej klasie żurawie cargo HIAB, żurawie leśne i recyklingowe LOGLIFT i JONSERED, podwieszane wózki widłowe MOFFETT, urządzenia do wymiany nadwozi MULTILIFT, jak również platformy załadunkowe DEL, WALTCO i ZEPRO. Jako pionier w swojej branży firma Hiab koncentruje się na zwiększaniu wydajności naszych klientów i kształtowaniu przyszłości inteligentnego przeładunku www.hiab.com

Hiab jest częścią Cargotec Corporation www.cargotec.com

OFERTA PRACY
Poszukujemy kandydatów na stanowisko

Konstruktor (R&D)

Jako Konstruktor (Inżynier w dziale R&D) będziesz członkiem międzynarodowego, młodego i dynamicznego zespołu. W związku z tym, że ponad wszystko cenimy kreatywność, będziesz miał szansę, aby Twoje pomysły zostały wdrożone do seryjnej produkcji. Czy jesteś gotowy na to wyzwanie?

Obowiązki na stanowisku pracy::

  • Projektowanie i rozwijanie produktów (żurawie przeładunkowe),
  • Rozwój metod testowania i nadzoru nad procedurą testową produktów,
  • Współpraca z klientem zewnętrznym przy tworzeniu specyfikacji technicznych i funkcjonalnych,
  • Wprowadzenie nowych rozwiązań konstrukcyjnych.
Aby odnieść sukces na tym stanowisku powinieneś spełnić następujące kryteria:
  • Doświadczenie w obszarze projektowania maszyn i urządzeń,
  • Wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym,
  • Dobra znajomość języka angielskiego z uwagi na codzienną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Znajomość systemów do projektowania CAD 3D,
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu hydrauliki i elektryki/elektroniki.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i realizacji zadań w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu, która jest liderem w swojej branży,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • Dodatkowe benefity (m.in. karty kulturalno-sportowe - Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie oraz inne),
  • Inspirującą atmosferę i nowoczesne narzędzia pracy,
  • Miejsce pracy: Stargard.
Prosimy o dopisanie w treści CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę dla Cargotec Poland Sp. z o.o., WOO Hiab z siedzibą w Stargardzie 73-102, przy ul. Stalowej 2, na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Cargotec Poland Sp. z o.o. WOO Hiab z siedzibą w Stargardzie 73-102, przy ul. Metalowej 2. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, poprawiania oraz usunięcia swoich danych osobowych. Informujemy, iż poza podmiotami uprawnionymi na podstawie przepisów prawa, zebrane dane osobowe nie będą udostępniane.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się