Ta oferta pracy jest nieaktualna od 190 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor R&D

  • Stargard, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-12-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Hiab jest światowym liderem w dziedzinie przeładunku drogowego, inteligentnych usług i rozwiązań połączonych cyfrowo. Oferta Hiab obejmuje najlepsze w swojej klasie żurawie cargo HIAB, żurawie leśne i recyklingowe LOGLIFT i JONSERED, podwieszane wózki widłowe MOFFETT, urządzenia do wymiany nadwozi MULTILIFT, jak również platformy załadunkowe DEL, WALTCO i ZEPRO. Jako pionier w swojej branży firma Hiab koncentruje się na zwiększaniu wydajności naszych klientów i kształtowaniu przyszłości inteligentnego przeładunku www.hiab.com

    Hiab jest częścią Cargotec Corporation www.cargotec.com

    OFERTA PRACY
    Poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Konstruktor (R&D)

    Jako Konstruktor (Inżynier w dziale R&D) będziesz członkiem międzynarodowego, młodego i dynamicznego zespołu. W związku z tym, że ponad wszystko cenimy kreatywność, będziesz miał szansę, aby Twoje pomysły zostały wdrożone do seryjnej produkcji. Czy jesteś gotowy na to wyzwanie?

    Obowiązki na stanowisku pracy::

    • Projektowanie i rozwijanie produktów (żurawie przeładunkowe),
    • Rozwój metod testowania i nadzoru nad procedurą testową produktów,
    • Współpraca z klientem zewnętrznym przy tworzeniu specyfikacji technicznych i funkcjonalnych,
    • Wprowadzenie nowych rozwiązań konstrukcyjnych.
    Aby odnieść sukces na tym stanowisku powinieneś spełnić następujące kryteria:
    • Doświadczenie w obszarze projektowania maszyn i urządzeń,
    • Wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym,
    • Dobra znajomość języka angielskiego z uwagi na codzienną pracę w międzynarodowym środowisku,
    • Znajomość systemów do projektowania CAD 3D,
    • Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu hydrauliki i elektryki/elektroniki.
    Oferujemy:
    • Możliwość rozwoju i realizacji zadań w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu, która jest liderem w swojej branży,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji,
    • Dodatkowe benefity (m.in. karty kulturalno-sportowe - Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie oraz inne),
    • Inspirującą atmosferę i nowoczesne narzędzia pracy,
    • Miejsce pracy: Stargard.
    Prosimy o dopisanie w treści CV następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę dla Cargotec Poland Sp. z o.o., WOO Hiab z siedzibą w Stargardzie 73-102, przy ul. Stalowej 2, na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Cargotec Poland Sp. z o.o. WOO Hiab z siedzibą w Stargardzie 73-102, przy ul. Metalowej 2. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, poprawiania oraz usunięcia swoich danych osobowych. Informujemy, iż poza podmiotami uprawnionymi na podstawie przepisów prawa, zebrane dane osobowe nie będą udostępniane.