Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • Tarnowskie Góry, śląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Elektrocarbon Sp. z o.o.

    Producent szczotek węglowych do maszyn elektrycznych oraz wyrobów z aluminium i innych metali, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Konstruktor

    Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

    Opis stanowiska:

    • Konstruowanie nowych wyrobów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących
    • Wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych
    • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów
    • Ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych
    • Współpraca z wydziałem produkcji
    • Tworzenie koncepcji konstrukcji przy wykorzystywaniu programu wspomagającego projektowanie
    • Nadzór nad dokumentacją techniczną
    • Przygotowywanie kosztorysów
    • Podejmowanie uzgodnień technicznych z klientami
    • Wspieranie działu sprzedaży w przygotowywaniu ofert

    Wymagania

    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne na kierunku mechanika lub elektrotechnika
    • Wiedza techniczna z zakresu materiałoznawstwa oraz materiałów elektrografitowych, metalografitowych będzie dodatkowym atutem
    • Obsługa programów komputerowych wspomagających projektowanie (CAD/CAM, AutoCad, Catia)
    • Wiedza z zakresu prowadzenia projektów konstrukcyjnych
    • Umiejętność doboru materiałów konstrukcyjnych
    • Umiejętność przygotowania modeli i dokumentacji technicznej
    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora min. 5 lat
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Znajomość wymagań systemu zarządzania jakością ISO-9001
    • Umiejętność pracy w zespole jak i pod presją czasu

    Oferujemy:

    • dobre warunki pracy
    • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy i zaangażowania
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.