Ta oferta pracy jest nieaktualna od 298 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor - Technolog

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 25.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Wiodący na rynku polskim producent narzędzi pomiarowych stosowanych w budownictwie
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Konstruktor/Technolog
    Miejsce pracy: Bielsko Biała

    Zakres obowiązków:

    • udział w projektach/nadzór nad projektami mechanizacji i automatyzacji produkcji,
    • prace konstrukcyjne związane z budową nowych/modernizacjami istniejących maszyn i oprzyrządowania produkcyjnego,
    • poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie usprawniania bieżącej produkcji,
    • uczestnictwo w istniejących uruchomieniach,
    • wykonywanie dokumentacji wykonawczej/nadzór nad dokumentacją techniczną,
    • nadzór nad podległym parkiem maszynowym.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: budowa maszyn, automatyka i robotyka/ pokrewne),
    • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale konstrukcyjnym/technologicznym,
    • biegłe posługiwanie się oprogramowaniem CAD (Autocad, SolidWorks),
    • kreatywność i innowacyjność,
    • znajomość j. angielskiego,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie będącej liderem na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bardzo dobre warunki pracy w młodym zespole

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )
    bottom