Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor / Technolog Odzieży

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria prawie 300 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, zapraszamy do współpracy na stanowisku:

    KONSTRUKTOR / TECHNOLOG ODZIEŻY

    Miejsce pracy: Kraków

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Przygotowywanie form wyjściowych do projektów
    • Ścisła współpraca z projektantem w zakresie technologii oraz konstrukcji odzieży
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i komentarzy do wzorów produkcyjnych
    • Monitorowanie poprawności produkcji
    • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie ze specjalnym uwzględnieniem konstrukcji

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie kierunkowe
    • Znajomość zasad konstrukcji i stopniowania odzieży
    • Znajomości zasad kroju i szycia
    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji pracy
    • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu poleconych zadań
    • Komunikatywność i umiejętność współpracy
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Podstawowa znajomość programu Corel Draw

    OFERUJEMY:

    • Udział w projekcie o międzynarodowym zasięgu
    • Pracę w sympatycznym, młodym zespole dla niezwykle dynamicznie rozwijającej się marki
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • Atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata
    • Prywatną opiekę medyczną oraz karty MultiSport
    • Ubezpieczenia grupowe

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego, klikając w "Aplikuj teraz"

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.