Konstruktor - Technolog

WIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 700‐6 200 zł brutto / mies.

WIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tarnowska 48

Tuchów

WIMED – Rynkowy lider profesjonalny partner innowacyjnych technologii oznakowania pionowego dróg i reklamy (wimed.pl) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Wymiar pracy: etat
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe w kierunku mechanika i budowa maszyn lub technologia produkcji
  • doświadczenie w pracy na stanowisku w branży produkcji metalowej urządzeń przemysłowych, wdrażaniu nowych produktów do produkcji – nie mniej niż 3 lata
  • doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów
  • doskonała umiejętność obsługi komputera, programów AutoCad, SolidWorks, etc.
  • dobra organizacja pracy i własnego czasu
  • umiejętności w zakresie kontaktów z klientami i współpracownikami oraz w zakresie prowadzenia uzgodnień i konsultacji
  • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi
  • umiejętność pracy w zespole, wspierania innych i utrzymywania dobrych relacji
  • otwartość na zmiany i dynamizm w kreowaniu rozwiązań
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • kreatywność, innowacyjność, efektywność
  • znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej oraz kontakt z kontrahentami)
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie nowych procesów i produktów do produkcji (nowe projekty)
  • opracowanie nowych koncepcji czy wariantów wdrażanych produktów
  • prowadzenie konsultacji ze współpracownikami i klientami w zakresie potrzeb i zmian technicznych w ramach realizowanych projektów
  • opracowanie dokumentacji technicznej i technologicznej oraz wykonywanie kalkulacji cenowych dla nowych i istniejących produktów
  • przygotowywanie dyspozycji produkcyjnych według zamówień w porozumieniu z innymi działami
  • nadzór technologiczny nad realizacją opracowanych wdrożeń
  • rozliczenie kosztów projektów wdrożeń

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i efektów wdrożeń pomiędzy 3 700 zł a 6 200 zł brutto miesięcznie + premie i prowizje
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat (godziny pracy od 7.00 do 15.00 lub inne do uzgodnienia)
  • pracę w firmie o ugruntowanej od lat pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia oraz kursy
  • niezbędne narzędzia pracy (zapewniamy służbowy laptop, telefon oraz samochód do dyspozycji, w przypadku konieczności wyjazdów służbowych)

CV z klauzulą prosimy o przesyłanie za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy