Konstruktor

  • Zduńska Wola, łódzkie
  • Wymysłów 16, 98-220 Wymysłów, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 31.07.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 30.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Konstruktor opakowań kartonowych

    Miejsce pracy: Zduńska Wola

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

    • realizację projektów opakowań wg. wymagań określonych przez klienta,
    • opracowywanie projektów opakowań wg. indywidualnych potrzeb klientów, np. produkt, który trzeba zapakować,
    • obsługę plotera,
    • współpracę z działem produkcji w zakresie wdrożenia projektu opakowania do produkcji.

    Wymagania:

    • otwartość na nowe doświadczenia i potrzeby rynku,
    • zmysł konstruktora i umiejętność przekucia pomysłu w projekt produktu,
    • twórcze podejście do realizowanych zadań, umiejętność zadawania pytań i wsłuchiwania się w oczekiwania klienta,
    • sprawne operowanie w programach typu CAD (docelowo Artios CAD) i Corel,
    • biegła znajomość angielskiego mile widziana,
    • silna motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
    • dobra organizacja pracy własnej (praca w biurze i na hali produkcyjnej),
    • odpowiedzialność za powierzone zadania.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i wiedzy,
    • umowę o pracę,
    • pracę na nowoczesnym sprzęcie/programach,
    • pomoc i wsparcie merytoryczne,
    • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,
    • przyjazne środowisko pracy,
    • dużą samodzielność w działaniu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.