Oferta pracy

Konstuktor-Mechanik

SaMASZ Sp. z o.o.O firmie

SaMASZ Sp. z o.o.

Trawiasta 1

Zabłudów

SaMASZ Sp. z o.o. największy polski i jeden z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabłudów (k. Białegotsoku)

OPIS STANOWISKA:

  • dobór komponentów i opracowywanie dokumentacji układów hydraulicznych maszyn rolniczych
  • opracowywanie schematów funkcjonalnych układów hydraulicznych maszyn
  • projektowanie konstrukcji
  • przygotowanie adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji
  • tworzenie prototypów
  • nadzór testów jakościowych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe: automatyka, mechanika
  • znajomość Solid Edge
  • umiejętność programowania sterowników PLC do maszyn
  • mile widziana znajomość zagadnień hydrauliki siłowej, znajomość branży rolniczej, znajomość zagadnień IoT, doświadczenie w kierowaniu projektami konstrukcyjnymi
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietu sportowego, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, nieoprocentowane pożyczki, premie świąteczne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy