Ta oferta pracy jest nieaktualna od 266 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant - Analityk

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych dla przedsiębiorstw w Polsce,
    Europie Zachodniej oraz w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy autorem systemów optymalizujących realizację procesów biznesowych i obieg dokumentów oraz stanowiących narzędzia analityczne oraz do zarządzania organizacją.

    Dowiedz się o nas więcej: www.domdata.pl

    Główne zadania:

    • udział w projektach realizowanych w sektorze finansowym,
    • tworzenie analiz funkcjonalnych i projektowanie rozwiązań systemowych,
    • projektowanie i implementacja procesów biznesowych w systemach klasy BPM,
    • nadzorowanie procesu wytworzenie rozwiązania biznesowego na poszczególnych etapach realizacji.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub ekonomiczne),
    • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • doświadczenie w prowadzeniu projektów lub kierowaniu zespołem analityków,
    • mile widziane doświadczenie w jednym z poniższych obszarów:
      • BPMS, Front-End, CRM, bankowość internetowa i mobilna,
      • prowadzenie analiz funkcjonalnych i technicznych,
      • znajomość podstaw tworzenia oprogramowania w jednym z języków programowania,
      • znajomość produktów i usług bankowych
    • umiejętność współpracy w zespołach projektowych,
    • komunikatywność.

    Oczekiwania:

    oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z dużym doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze bankowości jest wybraną ścieżką rozwoju.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w strategicznych dla nas i naszych klientów projektach,
    • atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od osiąganych wyników,
    • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego z prężnie rozwijającej się firmie.
    Oferty (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: DomData AG Sp. z o.o., Aleje Solidarności 46, 61-696 Poznań lub klikając przycisk APLIKUJ.

    Miejsce pracy: Poznań
    Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

    Zapraszamy do składania aplikacji również absolwentów lub studentów kierunków informatycznych lub pokrewnych.

    W ofercie prosimy zamieścić klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 pozycja 883"