Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Sprzedaży

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Zasil zespół jako:
    Miejsce pracy: Sosnowiec
    PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIMI ZDOLNOŚCIAMI –
    KONIECZNIE Z PASJĄ! – REALIZUJ DLA PLAY ZADANIA:
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
    • Aktywna sprzedaż produktów i usług;
    • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami;
    • Realizacja zadań administracyjnych i porządkowych.
    POWINIENEŚ SPEŁNIĆ KILKA WYMOGÓW:
    • Wykształcenie co najmniej średnie;
    • Doświadczenie w sprzedaży;
    • Nastawienie na cel;
    • Dyspozycyjność;
    • Wysoka odpowiedzialność i kultura osobista.
    TO WYMOGI OCZYWISTE I BANALNE, ALE PLAY BANALNĄ FIRMĄ
    NIE JEST. TUTAJ ŚWIETNI FACHOWCY MUSZĄ BYĆ TEŻ PO PROSTU FAJNYMI LUDŹMI! ZASIL NAS, BEZ OPORÓW:
    • Energią, nigdy jej dość, zwłaszcza tej dobrej;
    • Humorem równie dobrym jak energia.
    PAMIĘTAJ O PEWNYCH UMIEJĘTNOŚCIACH BUDOWLANYCH.
    TO TY BĘDZIESZ BUDOWAŁ WIZERUNEK FIRMY!
    COŚ ZA COŚ, JAK TO W ŻYCIU. TY DOŁADOWAŁEŚ PLAY,
    MY DOŁADUJEMY CIEBIE:
    • Najprawdziwszą na świecie umową o pracę;
    • Pracą zmianową;
    • Różnorakimi szkoleniami, co byś jeszcze bardziej doskonalił
      swoje doskonałe już umiejętności;
    • Ubezpieczeniem, żebyś czuł się z nami bezpiecznie;
    • Przyjaznym klimatem panującym w firmie i przed nią.
    TY + PLAY = UKŁAD IDEALNY
    Aplikację (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesłać za pomocą przycisku:

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
    bottom