Ta oferta pracy jest nieaktualna od 300 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant SAP moduł PP

  • Kęty, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kęty

    GRUPA AKCJA JOB

    LIBRA EUROPE  - Agencja Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 9778

     realizuje dla swojego Klienta z branży produkcyjnej na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Zadania:

    • Globalny support stopnia 1 i 2 głównie dla modułu PP
    • Modelowanie, wsparcie, optymalizacja i rozwój procesów w SAP PP łącznie z prowadzeniem testów i przygotowaniem dokumentacji
    • Analiza i rozwiązywanie problemów
    • Tworzenie konceptu, Blueprints oraz listy procesów i funkcji
    • Udział w projektach krajowych i międzynarodowych
    • Planowanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych łącznie z tworzeniem materiałów szkoleniowych
    • Pełnienie funkcji osoby kontaktowej dla zewnętrznych i wewnętrznych klientów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym bądź ekonomicznym lub pokrewne, poparte doświadczeniem zawodowym
    • Bardzo dobra znajomość procesów w produkcji
    • Bardzo dobra znajomość modułu SAP PP
    • Umiejętność pracy grupowej, orientacja na dostarczanie usług
    • Nastawienie na realizację celów, wysokie poczucie odpowiedzialności
    • Dobra znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
    • Gotowość do podroży służbowych

    Mile widziane:

    • Znajomość pozostałych modułów SAP i połączeń
    • Prawo jazdy kat. B

    Warunki:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (3 miesięczny okres próbny, umowa na czas nieokreślony)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, nagrody regulaminowe po roku pracy, system premiowy
    • Program ubezpieczenia grupowego
    • Możliwość korzystania z Pracowniczej kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
    • ZFŚS
    • Dofinansowanie do posiłków

    Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV w j. angielskim i j. polskim

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."