Ta oferta pracy jest nieaktualna od 270 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant SAP – programista ABAP

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 22.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa PCC to międzynarodowa organizacja działająca w 3 sektorach gospodarczych, takich jak chemia, energia i logistyka. Na czele wszystkich trzech dywizji stoi Spółka PCC SE z siedzibą w Niemczech. Wartość naszej organizacji budujemy w  oparciu o wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie ponad 2800 pracowników zatrudnionych w 38 lokalizacjach rozmieszczonych w 17 krajach Europy i świata.

    PCC IT S.A. to zespół specjalistów różnych dziedzin informatyki oraz telekomunikacji. W związku z rozwojem spółki oraz nowymi zadaniami poszukujemy zaangażowanych osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brzeg Dolny
    Nr ref.: ABAP/2017

    Twój profil

    • wykształcenia wyższego o kierunku informatycznym lub pokrewnym (również studenci ostatnich lat studiów zaocznych)
    • otwartości, komunikatywności, umiejętności pracy zespołowej
    • zdolności analitycznych i chęci dalszego doskonalenia
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (mile widziany niemiecki)

    Dodatkową zaletą będzie:

    • znajomość relacyjnych baz danych
    • doświadczenie w programowaniu ABAP
    • znajomość jednego z modułów funkcjonalnych SAP
    • znajomość technologii ALE, IDOC, EDI, BAPI
    • doświadczenie w pełnym cyklu projektowym ( specyfikacja, implementacja, dokumentacja, wsparcie)

    Twoje zadania

    • rozbudowa funkcjonalności SAP w ramach realizowanych projektów
    • programowanie ABAP
    • przygotowywanie dokumentacji, testy i szkolenia użytkowników
    • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów

    Twoje korzyści

    • praca w stale rozwijającym się środowisku przy użyciu nowoczesnych narzędzi teleinformatycznych
    • udział w dużych, innowacyjnych projektach
    • możliwość realizacji projektów międzynarodowych
    • praca obfitująca w wyzwania w dynamicznym zespole profesjonalistów
    • ścieżka rozwoju obejmującą szkolenia zewnętrzne (Centrum Szkoleniowe SAP) oraz wewnętrzne
    • możliwość częściowej pracy home office (zapewniamy szybkie łącza internetowe)

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego drogą elektroniczną.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.