Konsultant – Sprzedawca

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 29.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ogólnopolska sieć salonów optycznych Twoje Soczewki (www.twojesoczewki.com, www.gafas.pl) należąca do Grupy Avenir Medical w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    KONSULTANT – SPRZEDAWCA
    do pracy w salonie optycznym zlokalizowanym w galerii handlowej.
    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    C.H. Focus Mall

    OFERUJEMY:

    • przyjazną atmosferę i środowisko pracy;
    • pracę w gronie inspirujących osób;
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub opcjonalnie pół etatu;
    • atrakcyjny system wynagrodzeń (stała podstawa + system premiowy);
    • udział w ciekawych szkoleniach branżowych;
    • przygotowanie merytoryczne pod kątem technik skutecznej sprzedaży;
    • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych;
    • wsparcie managera na każdym etapie zatrudnienia;
    • rabaty pracownicze na asortyment sklepu;
    • możliwość przystąpienia do programu benefitów sportowo -rekreacyjnych oraz prywatnej, bezpłatnej opieki medycznej.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • aktywne nawiązywanie kontaktów z Klientem;
    • bezpośrednia obsługa Klienta i profesjonalne doradztwo produktowe;
    • podstawowe prace rachunkowe (fiskalizacja, raportowanie, wystawianie dowodów sprzedaży);
    • dbałość o ekspozycję i nienaganny aspekt wizualny salonu;
    • kreowanie profesjonalnego wizerunku sieci.
    OCZEKUJEMY:
    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu długofalowych relacji z Klientem;
    • doświadczenia w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze Klienta;
    • dyspozycyjności (praca zmianowa, w tym także w weekendy);
    • entuzjazmu i zaangażowania w wykonywane czynności;
    • wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji;
    • umiejętności współpracy w zespole;
    • orientacji na osiąganie celów;
    • sprawnego poruszania się w środowisku internetowym i pakiecie MS Office;
    • wykształcenia minimum średniego, mile widziane wykształcenie kierunkowe.

    *** Kandydatom wyłonionym z procesu rekrutacji zapewniamy szkolenie, którego całkowity koszt spoczywa po stronie Pracodawcy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv wraz z aktualnym zdjęciem poprzez przyciśnięcie poniższego przycisku „Aplikuj teraz”.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych:

    „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez Avenir Medical Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

    „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Avenir Medical Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Avenir Medical Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 49, 00-542 Warszawa.

    2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@avenirmed.com

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji. Jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy.

    5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

    7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.