Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant – Sprzedawca

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Duża ogólnopolska sieć salonów optycznych Twoje Soczewki (www.twojesoczewki.com) należąca do Grupy Avenir Medical w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
C.H. Magnolia Park, C.H. Renoma, C.H. Fashion Outlet (dawne C.H. Factory Outlet), C.H. Wroclavia
OFERUJEMY:
  • przyjazną atmosferę i środowisko pracy
  • pracę w gronie młodych, inspirujących osób
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub część etatu ( wg preferencji Kandydata)
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stała podstawa + system premiowy)
  • udział w ciekawych szkoleniach branżowych
  • przygotowanie merytoryczne pod kątem technik skutecznej sprzedaży
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
  • wsparcie managera na każdym etapie zatrudnienia
  • rabaty pracownicze na asortyment sklepu
  • możliwość przystąpienia do programu benefitów sportowo-rekreacyjnych oraz prywatnej bezpłatnej opieki medycznej.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • aktywne nawiązywanie kontaktów z Klientem
  • bezpośrednia obsługa Klienta i profesjonalne doradztwo produktowe
  • podstawowe prace rachunkowe ( fiskalizacja, raportowanie, wystawianie dowodów sprzedaży)
  • dbałość o ekspozycję i nienaganny aspekt wizualny salonu
  • kreowanie pozytywnego wizerunku sieci.
OCZEKUJEMY:
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu długofalowych relacji z Klientem
  • dyspozycyjności ( praca zmianowa, w tym także w weekendy)
  • entuzjazmu i zaangażowania w wykonywane czynności
  • wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji
  • umiejętności współpracy w zespole
  • sprawnego poruszania się w środowisku internetowym i pakiecie MS Office
  • wykształcenia minimum średniego, mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze Klienta.

Pracodawca zapewnia 5-dniowe szkolenie wstępne w centrali firmy pokrywając koszt uczestnictwa.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv wraz z aktualnym zdjęciem poprzez przyciśnięcie poniższego przycisku „Aplikuj teraz”.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się