Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant systemów ERP

  • Kalisz, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TOMSOFT

    Tomsoft to dynamicznie rozwijająca się firma, która istnieje na informatycznym rynku już od 1996 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym wdrażaniu systemów Comarch ERP, znacząco wspierających zarządzanie małym, średnim i dużym przedsiębiorstwem.

    Korzystamy ze sprawdzonych biznesowych praktyk i wiedzy pozyskanej w drodze współpracy z tysiącami polskich klientów. Uczciwie zapracowaliśmy na swoją pozycję oraz renomę. Potwierdzają to nasi partnerzy, polecając sobie wzajemnie nasze usługi i wystawiając nam bardzo dobre referencje. To czyni z nas wiarygodnego oraz kompetentnego doradcę biznesowego dla firm poszukujących informatycznych rozwiązań i planujących szybki rozwój.

    Miejsce pracy: Kalisz

    OPIS STANOWISKA

    • Udział w projektach wdrożeniowych systemów Comarch ERP,
    • Przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowych,
    • Przeprowadzanie audytów i analiz potrzeb Klientów,
    • Opieka powdrożeniowa nad Klientami,
    • Wsparcie i rozwój systemów posiadanych przez Klientów,
    • Prowadzenie szkoleń,
    • Budowanie długotrwałych, biznesowych relacji z Klientami.

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów, preferowane ekonomiczne lub techniczne,
    • Znajomość specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstw,
    • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,
    • Chęć rozwoju i udziału w ciekawych projektach,
    • Gotowość do wyjazdów służbowych,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu.

    MILE WIDZIANE

    • Znajomość systemów ERP marki Comarch lub innych systemów ERP,
    • Doświadczenie w udziale lub w realizacji projektów wdrożeniowych,
    • Praktyczna znajomość SQL

    OFERUJEMY

    • Udział w ciekawych projektach wdrożeniowych systemów Comarch,
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności,
    • Pracę w młodym i ambitnym zespole stawiającym przed sobą ambitne cele i zadania,
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
    • Dostęp do najnowszych rozwiązań, technologii i narzędzi pracy,
    • Dodatkowe benefity pozapłacowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.