Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant systemu SCM/APS

  • Lipsk, Niemcy
  • Specjalista
  • 12 - 15 tys. zł brutto
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Coima s.c.

    OPIS FIRMY

    Firma Coima s.c. jest polskim partnerem zagranicznych dostawców rozwiązań informatycznych przystosowanych dla przedsiębiorstw produkcyjnych. - http://coima.pl/

    Jednym z naszych partnerów jest niemiecka firma Orsoft GmbH - producent oraz dostawca funkcyjnych rozszerzeń dla systemu SAP ERP. Firma koncentruje się na rozszerzeniach typu SCM, APS i MES dla SAP® ERP i SAP® SCM (odp. SAP® R/3® i SAP® APO).

    Orsoft GmbH tworzy dodatkowe wartości dla klientów działających w różnych branżach, takich jak: - Chemia, Farmaceutyka, Przemysł Paliwowy, Przemysł Motoryzacyjny. Rowiązania te są przystosowane do realizacji rozmaitych zadań produkcyjnych m.in. planowania produkcji, optymalizacji oraz zarządzania łańcuchem dostaw wzdłuż całego łańcucha logistycznego, tj. zaopatrzenia, produkcji, kontroli jakości, sprzedaży i serwisu urządzeń produkcyjnych.

    Miejsce pracy: Lipsk
    Wynagrodzenie: 12 - 15 tys. zł

    OPIS STANOWISKA

    Praca na stanowisku Konsultanta Systemu SCM/APS w firmie Orsoft GmbH

    Jako konsultant będziesz odpowiedzialny za poprawną konfigurację i wdrożenie oprogramowania APS oraz SCM w celu poprawy wydajności procesów biznesowych klientów firmy Orsoft GbmH.

    Do twoich zadań należeć będzie:

    • kontakt z klientem oraz definiowanie celów i kryteriów zapewniających sukces projektu;
    • bieżące dostosowywanie oferty funkcjonalnej do potrzeb oraz możliwości klienta;
    • konfigurowanie oprogramowania pod kątem modelu danych i elementów interfejsu użytkownika;
    • wytyczanie zadań rozwojowych oraz nadzór nad nimi;
    • przeprowadzanie testów w oparciu o dane pochodzące z systemu SAP ERP klienta;
    • prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu;
    • wsparcie techniczne dla klientów z Polski oraz innych krajów Europy Środkowej.
    • prowadzenie dokumentacji oraz raportów.

    WYMAGANIA:

    • ukończenie studiów wyższych (mgr, mgr inż. lub dr): informatyka, matematyka, fizyka, inżynieria materiałowa, inżynieria środowiska, kierunki związane z procesami biznesowymi przedsiębiorstw produkcyjnych, inne studia inżynierskie;
    • doświadczenie oraz znajomość systemów ERP (preferowany SAP ERP);
    • wiedza na temat zarządzania łańcuchem dostaw;
    • podstawowa znajomość języka programistycznego Python;
    • umiejętność analitycznego myślenia nakierowanego na rozwiązywanie problemów;
    • biegła znajomość (min. C1) angielskiego i/lub niemieckiego - warunek konieczny

    OFERUJEMY:

    • 40.000 €/rok (ok. 3.300 €/miesiąc)
    • umowę o pracę (wraz z niemieckimi świadczeniami socjalnymi)
    • pracę w pełnym wymiarze godzinowym (40h/tydzień)
    • 27 dni urlopu/rok
    • pracę w doświadczonym i międzynarodowym zespole

    WYMAGANE DOKUMENTY:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Oprócz CV w języku polskim, prosimy o przesłanie wersji w języku angielskim lub niemieckim.

    KLAUZULA:

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Coima s.c. z siedzibą w Zabrzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Coima s.c. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Banachiewicza 27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.