Ta oferta pracy jest nieaktualna od 232 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Techniczny

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Konsultant techniczny

    Gdańsk 28591/001 10 - 12 tys. zł

    Dla Naszego Klienta, globalnej organizacji z branży medycznej, poszukujemy obecnie Konsultanta IT, odpowiedzialnego za konfigurację specjalistycznego oprogramowania medycznego oraz posprzedażowe wsparcie użytkowników.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest globalna organizacja z branży medycznej z oddziałem lokalnym w Polsce. Oferując innowacyjne rozwiązania znajdujące zastosowania między innymi w najnowocześniejszych systemach medycznych, przyczyniają się zarówno do rozwoju badań naukowych, jak i rozwoju diagnostyki medycznej. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Konsultanta IT, który odpowiedzialny będzie za konfigurację specjalistycznego oprogramowania oraz utrzymywanie relacji z Klientami w różnych lokalizacjach na terenie Polski.

    Opis stanowiska

    • Instalowanie i konfigurowanie urządzeń medycznych i niemedycznych oraz specjalistycznego oprogramowania medycznego na blokach operacyjnych w placówkach służby zdrowia,
    • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników oraz zapewnianie wsparcia posprzedażowego,
    • Administrowanie systemami zintegrowanych sal operacyjnych u klientów,
    • Uczestniczenie w rozmowach handlowych oraz samodzielne prowadzenie projektów sprzedażowych,
    • Współpraca z przedstawicielami działów handlowych w ramach wspólnych projektów.

    Profil kandydata

    • Wykształcenie techniczne w specjalizacjach tj.: elektronika, automatyka, informatyka poparte min. 2 letnim doświadczeniem,
    • Doświadczenie w administrowaniu systemów RDBMS (MS SQL/Oracle) oraz umiejętność budowania zapytań SQL,
    • Znajomość urządzeń z branży audiowizualnej, np. przełączniki, skalery wideo, konwertery itp.,
    • Doświadczenie w obsłudze protokołów HL7, DICOM, TCP/IP, DNS,
    • Znajomość technologii sieciowych (m.in. typy urządzeń, rodzaje okablowania, topologie sieci, protokoły),
    • Umiejętność konfigurowania serwerów, pamięci masowych, stacji roboczych i peryferii sieciowych,
    • Znajomość jęz. angielskiego na poz. minimum średnio zaawansowanym,
    • Wysokie umiejętności interpersonalne,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Gotowość do częstych podróży na terenie całego kraju,
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

    Oferujemy

    • Umowa o pracę,
    • Praca w rozwijającej się, globalnej firmie,
    • Samodzielna rola w prestiżowym dziale,
    • Ciekawe wyzwania,
    • Szereg szkoleń zagranicznych,
    • Możliwości rozwoju w strukturze firmy,
    • Możliwość pracy zdalnej,
    • Samochód służbowy.

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page