Konsultant Techniczny IT

Lobos - BiurosystemO firmie

Lobos - Biurosystem

Mieczysława Medweckiego 17

Kraków

Szukasz pracy, w której możesz się rozwijać? Lubisz nowe wyzwania? Dołącz do nas! Jesteśmy firmą z 30-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się kompleksową obsługą biur, wspieramy tysiące przedsiębiorstw w całej Polsce. Wyposażamy biura w sprzęty i artykuły biurowe, dostarczamy meble i materiały drukowane, wyposażamy sale konferencyjne w najnowocześniejsze sprzęty multimedialne i wiele więcej.

Zresztą… przekonaj się sam! Szukamy osoby na stanowisko

Opis stanowiska:

  • wdrożenia oprogramowania w zakresie druku i obiegu dokumentów,
  • instalacja i konfiguracja rozwiązań audio-video,
  • doradztwo techniczne,
  • diagnostyka i naprawa urządzeń,
  • bieżąca obsługa kontraktów dzierżawy,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • współpraca z działem handlowym.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość sieci komputerowych i zagadnień IT (m.in. Windows Server, Active Directory, bazy danych)
  • doświadczenie w instalacjach sprzętu w sieciach komputerowych,
  • umiejętności organizacji pracy własnej,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat.B.

Mile widziane:

  • zainteresowania techniczne,
  • wykształcenie informatyczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez podnoszenie kwalifikacji, szkolenia techniczne
    i sprzedażowe,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie zależne od wyników i zaangażowania,
  • narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon komórkowy, samochód.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji".

Klikając w przycisk „Aplikuj”, przekazujesz zgłoszenie rekrutacyjne do Konsultant Techniczny IT Lobos sp. zoo i wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Lobos Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy