Kontroler Finansowy

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 16.10.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 15.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Finance & Accountancy tworzą doświadczeni konsultanci realizujący procesy rekrutacji na stanowiska specjalistyczne, menedżerskie i dyrektorskie w strukturach szeroko pojętych finansów oraz na stanowiska doświadczonych konsultantów, menedżerów, dyrektorów i partnerów w wiodących firmach doradczych. Specjalizacje wydzielone w ramach zespołu dotyczą procesów księgowych, kontrolingu, sprawozdawczości, audytu, treasury i podatków.

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kalisz
    FC/10/18
    Zakres obowiązków:
    • monitorowanie i analiza wyników finansowych spółki
    • kontrola kosztów operacyjnych oraz kosztów finansowych
    • sporządzanie raportów i analiz
    • budżetowanie i analiza przyczyn odchyleń od budżetu
    • ścisła współpraca z działem księgowości
    • współpraca w tworzeniu i doskonaleniu narzędzi kontrolingowych
    • kontrola wydatków inwestycyjnych (CAPEX)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: Finanse, Księgowość, Ekonomia)
    • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie controllingu finansowego w przedsiębiorstwie produkcyjnym
    • zdolność logicznego myślenia, wyciągania i prezentacji wniosków
    • umiejętność pracy na dużych bazach danych
    • dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
    • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (w szczególności Excel)
    • znajomość SAP (w szczególności FI/CO)

    Oferujemy:

    • udział w budowaniu procesów controllingowych
    • pracę bezpośrednio z biznesem i zarządem spółek
    • stabilność zatrudnienia oraz promowanie pracy zespołowej
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
    • ciekawe międzynarodowe projekty i wyzwania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania:

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl