Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Strzelin, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANTOLIN SILESIA SP. Z O.O. należy do koncernu Grupo Antolin i jest producentem elementów wyposażenia wnętrz z tworzyw sztucznych dla branży motoryzacyjnej. Firma posiada certyfikaty
    ISO/TS 16949, ISO 14001 oraz Ford Q1.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Strzelin

    Główne obowiązki:

    • zwalnianie procesów produkcyjnych oraz ich raportowanie
    • dokonywanie pomiarów wyrobów i reagowania na ich wyniki zgodnie z odpowiednimi ustaleniami w instrukcjach
    • podejmowanie decyzji o statusie wyrobów (np. wyrób do blokowania, złomowania)
    • przygotowywanie wzorców produkcyjnych
    • nadzorowanie (w razie potrzeby) pracy kontroli dodatkowej
    • przygotowywanie dziennych raportów kontrolera jakości
    • współpraca z działem produkcji, magazynem, poszczególnymi komórkami kontroli w zakładzie oraz odpowiednio z inżynierem jakości lub kier. d/s jakości

    Wymagania:

    • dokładność, sumienność
    • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym/czterobrygadowym
    • znajomość obsługi komputera
    • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych, np. suwmiarka, szczelinomierz
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dopłata do dojazdów i posiłków, ubezpieczenie grupowe, Multisport, ZFSS, imprezy integracyjne)
    • pełną wyzwań, ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
    • środowisko pracy oparte na nowoczesnych technologiach produkcji

    Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych

    za pomocą przycisku Aplikuj

    lub dostarczenie bezpośrednio do siedziby firmy

    Antolin Silesia Sp. z o.o., ul. Wrocławska 82, 57 - 100  Strzelin

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    www.grupoantolin.com