Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler

  • Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Kontroler
    Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • kontrola zgodności ilościowej i jakościowej towaru przed wysyłką
    • współpraca z koordynatorami z obszarów magazynowych
    • prowadzenie ewidencji, raportowanie
    • przeprowadzanie inwentaryzacji towaru na magazynie
    • kontrola dat przydatności towaru do spożycia
    • praca w godzinach popołudniowo - nocnych

    Oczekujemy od Ciebie:

    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • wykształcenia średniego
    • umiejętności pracy w zespole
    • doskonałej organizacji czasu pracy
    • znajomości pakietu MS Office

    Oferujemy:

    top
    • atrakcyjny system wynagrodzeń (płaca zasadnicza + premia kwartalna + dodatek transportowy)
    • benefity pracownicze (Multisport, OK System, ubezpieczenie grupowe AXA, opieka medyczna LUX-MED), dofinansowanie do studiów,
    • pracę w nowoczesnym Centrum Logistycznym w Będzieszynie k.Pruszcza Gdańskiego należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
    top