Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-12-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment

    Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

    Dla naszego Klienta – międzynarodowej korporacji poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Kontroler

    Miejsce pracy: Wrocław

    Wynagrodzenie: atrakcyjne

    Nr ref. 171270/0

    Opis stanowiska:

    • dział w kompleksowej realizacji projektów aplikacji webowych opartych o nowe i najnowsze rozwiązania powiązane z Java
    • możliwość współpracy na poziomie międzynarodowym
    • projekty nowe i z przewagą tworzenia nowych rozwiązań
    • rozwój w projektach z wykorzystaniem Angular.js i/lub Node.js
    • praca zgodnie z Agile/Scrum

    Wymagania:

    • przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe
    • znajomość popularnych powiązanych frameworków i technologii, pref. Node.js i/lub Angular.js
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferta obejmuje:

    • wdrożenie w kompleksowo realizowane, nowe projekty oparte o nowoczesne rozwiązania tworzenia oprogramowania
    • możliwość wyboru projektu dopasowanego do doświadczenia i oczekiwań
    • (stąd w wymaganiach mnogość technologii)
    • współpracę na podstawie wybranej formy umowy, bezpośrednio z jednym z naszych klientów
    • bogaty system szkoleń i benefitów, zależny od projektu

    Zainteresowane osoby prosimy o WYPEŁNIENIE NASZEGO FORMULARZA

    Accounting     Advisory      Audit     Controlling     Corporate Banking     Insurance     Financial Markets  Fund Accounting