Ta oferta pracy jest nieaktualna od 319 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Budowlanych

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 04.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DL Invest Group od ponad 10 lat realizuje inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych zarządzając portfelem nieruchomości o wielkości 2 000 000 m2 , w skład których wchodzą:

    • centra handlowe
    • centra biurowo
    • centra logistyczne

    W związku z realizacją kolejnych projektów inwestycyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • współudział w nadzorze nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,
    • praca przy tworzeniu projektów inwestycyjnych od podstaw (z branży nieruchomości komercyjnych),
    • nadzór nad Podwykonawcami, prowadzenie narad z Podwykonawcami,
    • współpraca z Generalnym Wykonawcą,
    • współpraca z biurami projektowymi, weryfikacja dokumentacji projektowej,
    • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń,
    • odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych robót,
    • bieżące raportowanie o przebiegu prac,
    • współpraca z urzędami, Klientami i innymi instytucjami w zakresie projektu.

    Wymagania:

    • doświadczenie przy realizacji parków handlowych, hal magazynowych, parków logistycznych lub biurowców,
    • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
    • praktyczna wiedza na temat nadzoru nad wykonawstwem różnych branż,
    • samodzielność, decyzyjność i efektywność w działaniu,
    • doświadczenie w pracy przy budynkach zabytkowych miło widziane,
    • umiejętności negocjacyjne w kontaktach handlowych,
    • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel), Auto CAD,
    • wymagane: prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury grupy,
    • pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze,
    • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
    • współpracę przy ciekawych projektach (handel, logistyka, biura),
    • stabilną i długotrwałą współpracę przy realizacji projektów własnych Grupy zlokalizowanych przede wszystkim na terenie Górnego Śląska.

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.