Ta oferta pracy jest nieaktualna od 340 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. płac

  • Chorzów, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-12-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TATRY MOUTAIN RESORTS - Należymy do czołowych firm obsługujących ośrodki górskie i zapewniających usługi turystyczne na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Firma TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. jest największym podmiotem w dziedzinie ruchu turystycznego w tej części Europy,właścicielem atrakcyjnych ośrodków narciarskich, hoteli i aquaparków na terenie Tatr Wysokich i Niskich oraz sieci sklepów sportowych.

    Pragniemy zatrudniać utalentowanych, ambitnych i lojalnych pracowników, którym pomożemy w rozwoju zawodowym i damy możliwości wykorzystania swojego potencjału.

    Miejsce pracy: Chorzów

    SIŁĘ TWORZĄ LUDZIE - Chcesz osiągnąć sukces? Jesteś dobrym Sprzedawcą? Interesuje Cię branża turystyczna, sportowo-rekreacyjna? Posiadasz umiejętność budowania silnych i pozytywnych relacji z klientem?

    Dołącz do naszego Zespołu, Zespołu Ludzi z Pasją !!!

    Główne obowiązki:

    • kompleksowa obsługa kadrowo - płacowa pracowników i zleceniobiorców (naliczanie wynagrodzeń,
    • rozliczanie zwolnień lekarskich, zasiłków ZUS,
    • wystawianie zaświadczeń, obsługa zajęć komorniczych,
    • prowadzenie spraw związanych z przejściem pracowników na rentę lub emeryturę);
    • przygotowywanie deklaracji do ZUS, PFRON oraz sprawozdań do GUS;
    • sporządzanie rozliczeń podatkowych PIT-11, PIT-4R;
    • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

    Czego oczekujemy:

    • min. 4 - letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku specjalisty ds. kadr - płacowych w firmie zatrudniajacej co najmniej 100 pracowników;
    • praktycznej znajomości systemów kadrowo - płacowych, programu Płatnik  - mile widziana enova 365,
    • praktycznej znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, pdof;
    • samodzielności, dokładności i umiejętności ustalania piorytetów
    • znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie dobrym
    • oczekujemy także, że tak jak MY (zatrudnieni) - pokochasz swoją pracę

    Oferta firmy

    • u nas na pewno rozwiniesz skrzydła
    • praca w doskonałej atmosferze
    • benefity pozapłacowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002r., Nr 133, poz. 926 z póź. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TMR oraz Spółki zależne  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy TMR i Spółek zależnych może nastąpić bez mojej zgody.

    Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.