Koordynator ds. płac

  • Chorzów, śląskie
  • Specjalista
  • 08.12.2017
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 07.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

TATRY MOUTAIN RESORTS - Należymy do czołowych firm obsługujących ośrodki górskie i zapewniających usługi turystyczne na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Firma TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. jest największym podmiotem w dziedzinie ruchu turystycznego w tej części Europy,właścicielem atrakcyjnych ośrodków narciarskich, hoteli i aquaparków na terenie Tatr Wysokich i Niskich oraz sieci sklepów sportowych.

Pragniemy zatrudniać utalentowanych, ambitnych i lojalnych pracowników, którym pomożemy w rozwoju zawodowym i damy możliwości wykorzystania swojego potencjału.

Miejsce pracy: Chorzów

SIŁĘ TWORZĄ LUDZIE - Chcesz osiągnąć sukces? Jesteś dobrym Sprzedawcą? Interesuje Cię branża turystyczna, sportowo-rekreacyjna? Posiadasz umiejętność budowania silnych i pozytywnych relacji z klientem?

Dołącz do naszego Zespołu, Zespołu Ludzi z Pasją !!!

Główne obowiązki:

  • kompleksowa obsługa kadrowo - płacowa pracowników i zleceniobiorców (naliczanie wynagrodzeń,
  • rozliczanie zwolnień lekarskich, zasiłków ZUS,
  • wystawianie zaświadczeń, obsługa zajęć komorniczych,
  • prowadzenie spraw związanych z przejściem pracowników na rentę lub emeryturę);
  • przygotowywanie deklaracji do ZUS, PFRON oraz sprawozdań do GUS;
  • sporządzanie rozliczeń podatkowych PIT-11, PIT-4R;
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

Czego oczekujemy:

  • min. 4 - letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku specjalisty ds. kadr - płacowych w firmie zatrudniajacej co najmniej 100 pracowników;
  • praktycznej znajomości systemów kadrowo - płacowych, programu Płatnik  - mile widziana enova 365,
  • praktycznej znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, pdof;
  • samodzielności, dokładności i umiejętności ustalania piorytetów
  • znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie dobrym
  • oczekujemy także, że tak jak MY (zatrudnieni) - pokochasz swoją pracę

Oferta firmy

  • u nas na pewno rozwiniesz skrzydła
  • praca w doskonałej atmosferze
  • benefity pozapłacowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002r., Nr 133, poz. 926 z póź. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TMR oraz Spółki zależne  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy TMR i Spółek zależnych może nastąpić bez mojej zgody.

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się